Aktualijos
Baseinas

Baseino Vandens Valymas

Blogi kvapai, odos sudirginimai, akių uždegimai ir paraudusios akys yra dažnai sutinkamos situacijos, su kuriomis susiduriama baseinuose ir kurios nėra sprendžiamos taip gerai, kaip turėtų būti sprendžiamos. Šių problemų priežastis yra chloraminas, kuris susiformuoja tuomet, kai susijungia laisvasis chloras su amoniaku, kurio šaltinis baseinuose yra prakaitas, kūno išskiriami riebalai ir šlapimas. Norint atkreipti dėmesį į šią problemą ir ją išspręsti, būtina padidinti vandenyje esančio laisvojo chloro kiekį ir sumažinti vandenyje esančio laisvojo amoniako kiekį.

Ceolitas absorbuoja beveik 95 % amoniakо, kuris patenka į vandenį per prakaitą, kūno riebalus ir šlapimą. Ceolitas neleidžia vandenyje esančiam laisvajam chlorui susijungti su amoniaku ir neleidžia chlorui tapti neefektyviam kovoje prieš mikrobus. Ceolitas, padidindamas chloro naudojimo efektyvumą, sumažina naudojamo chloro kiekį. Tai savo ruožtu sumažina išlaidas chlorui.

Esminės problemos, kurias galima išspręsti naudojant ceolitą

VANDENS KOKYBĖ PROBLEMOS, SU KURIOMIS SUSIDURIAMA
Randama dumblių ir samanų Drumstas rudos/žalios spalvos vanduo
Randama Fe arba Co jonų Skaidrus rudos/žalios spalvos vanduo
Randama Co jonų Nudažo plaukus ir nagus žalia spalva
Randama Mg jonų Vanduo tampa juodos/tamsios spalvos
Randama Fe arba Co jonų Dėmės ant baseino dugno ir sienelių
Didelis vandens kietumas Pilkas/drumstas vanduo
Aukšta ištirpusių kietųjų dalelių norma Pilkas/drumstas vanduo
Dideli chloramino kiekiai Chloro kvapas ir akių dirginimas

Švarus, skaidrus ir higieniškas vanduo

Naudojimo instrukcijos

Naudojant pirmą kartą: norėdami pašalinti ceolito dulkes perplaukite ir praskalaukite ceolitą keletą kartų, prieš naudodami jį pirmą kartą.

Norint atnaujinti: palaikykite ceolitą 6–12 valandų 10% druskingumo vandens tirpale (kiekvienam 10 l vandens ištirpinkite 1 kg NaCl). Po to pakartokite praplovimą ir perskalavimą tris kartus.

Jūros vandens baseinams: Galima drąsiai naudoti ceolitą jūros vandens baseinuose, kurių druskos koncentracijos norma yra 0,6% arba mažesnė.

! Norėdami užtikrinti efektyvią apsaugą, nepamirškite reguliariai prižiūrėti baseino!