Aktualijos
Vanduo-Ceolitas

Granuliuoto Ceolito Grupės

Apibrėžimas ir sudėtis: sutrinta apdorota uoliena (natūralus ceolitas – klinoptilolitas), kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra nuosėdinės kilmės klinoptilolitas – kristaliniai hidratuoti šarminiai metalai ir šarminiai dirvos metalai aliuminiosilikatai. Ceolitas yra tvirta medžiaga, kuri netrupa ir neištirpsta ir yra skirstomas į 8-ias pagrindines skirtingos paskirties klases.

GRANULIUOTO CEOLITO GRUPĖS

  1. Klasė → 0.0 – 0.2 mm / Eco 0.0 – 0.2 mm
  2. Klasė → 0.2 – 0.5 mm / Eco 0.2 – 0.5 mm
  3. Klasė → 0.5 – 1.0 mm / Eco 0.5 – 1.0 mm
  4. Klasė → 1.0 – 2.5 mm / Eco 1.0 – 2.5 mm
  5. Klasė → 2.5 – 5.0 mm / Eco 2.5 – 5.0 mm
  6. Klasė → 1.0 – 5.0 mm / Eco 1.0 – 5.0 mm
  7. Klasė → 4.0 – 8.0 mm / Eco 4.0 – 8.0 mm
  8. Klasė → 8.0 – 16.0 mm / Eco 8.0 – 16.0 mm (16.0 – 32.0 mm / Eco 16.0 – 32.0 mm)

1 ir 8 klasės granuliuotasis ceolitas yra skirtas naudoti kaip dirvos paviršiaus aktyvioji medžiaga tam, kad pagerintų fizines ir mechanines dirvos savybes, kaip oro teršalų ir nuotekų vandens teršalų sorbentas, kaip filtravimo priemonė geriamojo vandens priežiūrai.

2 ir 8 Eco klasės granuliuotasis  ceolitas yra naudojamas kaip filtravimo priemonė baseinų vandens valymui.

3 ir 4 Eco klasės granuliuotasis  ceolitas yra naudojamas kaip filtruojanti medžiaga, skirta geriamojo vandens priežiūrai. Natūralus ceolitas yra dažniausiai naudojamas tam, kad galima būtų pašalinti radį ir amoniaką iš vandens. Kuomet veikimo sąlygos yra tiksliai nustatytos, filtrate stebima radžio nuosėdinė koncentracija, kuri  yra mažesnė 125 mBq / l Radžio 226 ir 20 mBq / l Radžio 228, o amoniako koncentracija yra mažesnė nei 0.2 mg / l. Antrinis poveikis: mechaninis geležies ir mangano filtravimas.

1 ir 3 klasės granuliuotasis ceolitas yra skirtas naudoti kaip universalus kvapų ir drėgmės sorbentas namų ūkiuose, kaip aktyvus sorbcinis ingredientas gyvūnų kraike, kaip maistingųjų medžiagų ir mikroelementų perdavėjas trąšų gamyboje, kaip aktyvių ingredientų perdavėjas, pavyzdžiui, pesticidų.

3 klasės granuliuotasis ceolitas yra sukurtas kaip smėlis, skirtas daržovių sandėliavimui žiemos metu, kaip smėlis, skirtas vejų smėliavimui, sportui ir poilsiui skirtų žolėtųjų paviršių priežiūrai.

3 klasės granuliuotasis ceolitas yra universalus natūralus vandens, žibalo, dyzelio, benzino, tepalų ir alyvos, absorbentas, skirtas autoservisams ir dirbtuvėms. Jis absorbuoja bet kokius išliejimus namų ir pramonės ūkiuose (ant grindų, baldų, kilimų ir t.t.). Jis taip pat patikimai absorbuoja kvapus. Jis yra atsparus cheminės sorbcijos medžiagoms, tinkamoms agresyvių skysčių (išskyrus HF ir H2O2) nuo kietųjų paviršių adsorbcijai.

4 ir 5 klasės granuliuotasis ceolitas yra skirtas naudoti kaip efektyvūs dezodorantas ir drėgmės sorbentas sandėliavimo vietose ir šaldytuvuose, filtrų, skirtų akvariumams, kasetėse, atitinkamai akvariumo žvyre.

4 – 7 klasės granuliuotieji ceolitai yra skirti naudoti kaip smėlis hidroponinių augalų auginimui, kaip drenažo medžiaga, skirta visiems žolėtų vietų tipams, kaip vandens režimo dirvoje reguliuotojas ir kaip drenažo medžiaga sąvartynuose ir atliekų krūvoje su sugebėjimu adsorbuoti tam tikrus užterštumo elementus.

4, 6 ir 8 klasės granuliuotieji ceolitai yra skirti naudoti kaip efektyvi sorbcijos ir deoziduojančio pagrindo medžiaga, skirta gyvūnams, kaip natūrali paskleidžiama medžiaga su netiesioginiu bakteriostatiniu ir fungicidiniu poveikiu, bei sugebėjimu adsorbuoti drėgmę bei kvapus.

7 klasės granuliuotasis ceolitas yra skirtas naudoti kaip dekoratyvinė medžiaga gėlių vazonuose, kuriant filtravimo sritį natūraliuose ir sodų ežeruose, takeliams, kapų tvarkymui ir t.t.

5 ir 7 klasės granuliuotieji ceolitai yra skirti naudoti kaip užpildai statybinių komponentų gamyboje.

Sandėliavimas:

Laikykite produktą uždarose, sausose patalpose, kuriose produkto neveiks išorės oro sąlygos, taip pat patalpose neturėtų būti laikomi maisto produktai. Apsaugokite produktą nuo užteršimo.