Aktualijos
Gyvuliai

Mikronizuoto Ceolito Tipai

Mikronizuotas ceolitas yra naudojamas kaip užpildas gumos, popieriaus, medienos apdirbimo pramonėje klijuotos faneros medžiagų gamyboje kaip kitų medžiagų (kaolino, rupių miltų) pakaitalas. Natūralaus ceolito privalumai:

  • Išlaidų taupymas gamybos procese
  • Nepageidaujamų medžiagų sorbcija ir emisijų mažinimas
  • Kvapų adsorbavimas

Mikronizuoto ceolito tipai

Apibrėžimas: 1 tipo ceolitas 20 / 50 / 100 / 200, bei 2 tipo ceolitas Eco 20 / 50 / 100 / 200 yra apdorotas natūralus mineralas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra hidratuoti šarminiai metalai ir šarminiai dirvos metalai aliuminio silikatai. Nuosėdinės kilmės klinoptilolitas (E 568).

Mikronizuoti ceolitai 20 ir Eco 20 yra skirti naudoti kaip užpildas popieriaus, kartono, gumos, plastiko, dažų ir grunto gamyboje. Taip pat gali būti naudojama nuotekų priežiūrai.

Mikronizuoti ceolitai 50 ir Eco 50 yra tinkami naudoti chemijos pramonėje ir kituose ekonomikos sektoriuose. Jie yra naudojami geriamojo vandens priežiūrai, nuotekų priežiūrai, purvo šalinimui. Taip pat naudojami išmetamųjų dujų valymui ir dujų priežiūrai. Šie produktai yra naudojamas kaip sausikliai bei yra tinkami įvairių mišrių sorbentų gamybai.

Mikronizuoti ceolitai 100 ir Eco 100 tinkami naudoti chemijos pramonėje ir kituose ekonomikos sektoriuose. Jie yra naudojami geriamojo vandens priežiūrai, nuotekų priežiūrai, purvo šalinimui.

Mikronizuoti ceolitai 200 ir Eco 200 gali būti naudojami žemės ūkyje kaip dirvos paviršinės aktyviosios medžiagos tam, kad pagerintų smėlingos ir lengvos dirvos sorbcines charakteristikas, kaip komposto priedas, ruošiant dirvos substratus, skirtus auginti daržovių ir gėlių sodinukus, kaip aktyvių medžiagų pernešėjai, pavyzdžiui, pesticidų. Be to, produktas gali būti naudojamas kaip sorbcinis ir dehidratuojantis gyvūnų kraiko komponentas, kaip universalus kvapų ir drėgmės sorbentas namų ūkiuose, kaip nuotekų teršalų ir oro teršalų sorbentas, kaip miltelių pavidalo valymo priemonių, naudojamų namų ūkiuose, priedas, kaip intertinė sudedamoji dalis įvairiuose mišriuose sorbentuose, kaip asfalto užpildas ir t.t.

Mikronizuoti ceolitai 200 ir Eco 200 gali būti naudojami statybų pramonėje, sandarinimo mišinių gamyboje (su padidintu atsparumu agresyvioms medžiagoms ir galimybe surinkti sunkiųjų metalų jonus) specialioms konstrukcijoms. Ceolitas gali būti naudojamas kaip priedas (natūralūs pucolanai) cementui, kaip priedas grindų pagrindo liejimui, kaip medžiaga, tinkama aplinkosaugai gamybos procesuose ir asfalto mišinių klojime.

Natūralus ceolitas, savo unikalių savybių dėka, gali surinkti dujų, skystos ir kietos medžiagų būsenos medžiagas, jis gali adsorbuoti kvapus gamybos procese. Jis efektyviai pašalina kvapus ir drėgmę. Pagrindas yra natūralus ceolitas – klinoptilolitas, hidratuotas aliuminio silikatas su trijų dimensijų kristaline struktūra ir vamzdelių bei kanalų sistema.

Ceolitas mišiniuose veikia kaip stabilizatorius, po jo panaudojimo, mišinys tampa ne toks tekantis ir su juo lengviau dirbti. Ceolitas yra naudojamas kaip mišrus produktas (kartu su kitomis medžiagomis) išmetamųjų dujų valymui (dioksinų, sunkiųjų metalų ir kitų teršalų sorbcija).

Taip pat šie produktai yra skirti naudoti kaip inertinis užpildas akytosios gumos medžiagų gamyboje, kaip užpildas popieriaus, kartono, plastiko, klijų, asfalto gamyboje. Kaip inertinė sorbcinė medžiaga šie produktai naudojami paviršių priežiūrai, pasitelkiant granulines trąšas, kristalinį šlapalą ir kitas trąšas.

Sandėliavimas:

Produktas turėtų būti laikomas originalioje nepažeistoje ir uždaroje taroje sausose, higieniškai švariose, gerai vėdinamose ir uždarose saugyklose, toliau nuo maisto produktų.

Nenaudoti produktai (likučiai be kitų priedų) gali būti įmaišomi į dirvą, kadangi ceolitas yra sertifikuotas kaip dirvos paviršiaus aktyvioji medžiaga. Ceolitas neteršia vandens – jis netgi gali būti išpilamas į kanalizaciją. Ceolitas nėra kenksmingos atliekos!