Aktualijos
Gyvuliai

Žemės Ūkis ir Pašarai

Ceolitas, turintis minimalų 80% kiekį klinoptilolito, atitinka 2005 m. balandžio 11 d. ES Nr 1810/2005 reglamentą kaip priedas, kurį galima naudoti kaip pašarų priedą reg. Nr. E 568. ZeoFeed yra priskiriamas pašarų priedų kategorijai, kaip: technologiniai papildai, funkcinė grupė, rišikliai, birumą skatinanti medžiaga ir koaguliantai.

Jo gamybos pagrindas yra natūralus mineralas klinoptilolitas, nuosėdinės kilmės ES reg. E numeris 568 ir jis yra skirtas gyvūnų kategorijoms: kiaulių, vištų, kalakutų penėjimui, galvijams ir lašišoms, kuomet naudojama maksimali dozė yra 20,000 mg / kg visaverčių pašarų.

ŽEMĖS ŪKIS IR PAŠARŲ PRIEDAI PAUKŠČIAMS IR GALVIJAMS

 • Tiesioginis įtraukimas į visaverčių pašarų mišinius
  ZeoFeed gali būti tiesiogiai įtraukiamas į visaverčių pašarų mišinius, naudojant rekomenduojamą dozę, kiekvienai gyvulių rūšiai (kiaulėms 6-10 g / kg pašarų, naminiams paukščiams 7 g / kg pašarų, galvijams 150 g / 1 galvijui/per dieną). ZeoFeed gali būti naudojamas kaip priedas, padedantis suformuoti pašarus arba kaip vienas iš visaverčių pašarų komponentų (pvz., kviečiai, kviečių sėlenos / miltai, ryžių sėlenos), kuomet naudojama dozė yra 0,5 – 2%.
  Rekomenduojamos frakcijos mikro 200 / 0-0.2 mm / 0.2-0.5 mm / 0-1 mm / 0.5-1 mm / 0.2-1 mm
 • Premiksų gamyba
  ZeoFeed kaip rišanti medžiaga yra tinkama naudoti kaip pernešėjas (pagrindinis komponentas) premiksų gamyboje. Ceolito savybių dėka (jonų mainai, abipusė hidracija ir dehidracija), galutiniai premiksai, kurių gamyboje naudojamas ceolitas, įgauna kai kurių naudingų savybių po to, kai jų yra įdedama į pašarus (suriša laisvą vandenį, amoniaką).
  Rekomenduojamos frakcijos: 0.2-0.5 milimetrai
 • Technologinis papildas/birumą skatinanti medžiaga
  Naudokite ZeoFeed kaip technologinę medžiagą – birumą skatinančią medžiagą gamybos proceso metu, nes tai sumažina atskirų dalelių adheziją su pašaru. Gamybos proceso metu tai sąlygoja vandens praradimą – pašarų tūris ir svoris sumažėja (ZeoFeed suriša vandenį – išlaiko pašarų tūrį po to, kai ZeoFeed įdedama į pašarus, jie tampa geresnės formos, sausi ir birūs.
  Rekomenduojamos frakcijos mikro 200 / 0-0.2 mm / 0.2-0.5 mm / 0.5-1 mm / 0-1 mm /
 • Skrandžio/virškinimo trakto pH stabilizatorius
  ZeoFeed dėl jam būdingų jonų mainų turi apsaugantį poveikį skrandžio/virškinamojo trakto pH stabilumui. Jis pašalina per didelį rūgštingumą. ZeoFeed adsorbuoja virškinamajame trakte esantį amoniaką į savo struktūrą ir jis yra pakarotinai panaudojamas proteinų sintezei bei po to sekančiai pieno gamybai.
  Rekomenduojamos frakcijos: 0-1 mm / 0.5-1 mm /
 • Diarėjos gydymas/prevencija
  ZeoFeed dėl savo savybių (fizinių-cheminių) gali būti taikomas kaip dėl maisto kylančios diarėjos, kurią sukelia prasta mityba, gydymo ar prevencijos priemonė. Prevencinė dozė: 1-3 kg / t pašarų; Terapinė dozė: 3-5 kg / t pašarų.
  Rekomenduojamos frakcijos: 200 mikro / mikro 50 / 0-0.2 / 0-1 mm /
 • Priedas priešpieniui/pienui
  ZeoFeed gali būti dedamas į priešpienį veršiukams per pirmąsias 15 dienų po jų gimimo. ZeoFeed stimuliuoja žarnų gleivinę, žarnų peristaltiką, o tai leidžia antikūniams lengviau prasiskverbti per žarnų sieneles. Tai svarbus faktorius veršiukų mityboje per pirmąsias dienas po jų gimimo. Dozavimas: ZeoFeed priešpieniui/pienui: 1 g / kg.
  Rekomenduojamos frakcijos mikro 200 / 0-0.2 mm /

Pakuotė: 25 kg maišai, 1000 kg didelis maišas, siloso cisterna,  KIPP – piltinis krovinys